FIRMIE
 
 
Zajmujemy się wykonywaniem usług w zakresie druku metodą sublimacji – drukujemy zarówno na wykrojach, jak i gotowych wyrobach, odzieży reklamowej oraz roboczej. Drukujemy na dzianinach oraz tkaninach z włókien poliestrowych.

Ponadto jesteśmy producentem odzieży sportowej i e-sportowej. Ubieramy drużyny i eventy. Wszystkie usługi świadczymy kompleksowo – od przygotowania projektu, wykonania nadruku, poprzez szycie i wykończenie. Klient otrzymuje od nas gotową, zapakowaną koszulkę – obrandowaną własnym lub naszym logotypem.

Nadruk jest odporny na pranie, ścieranie oraz blaknięcie. Nie ma żadnych ograniczeń co do nadruku, liczy się tylko Twój pomysł!
 

Co nas wyróżnia?

Szyte przez nas koszulki charakteryzują się wysoką jakością pełnokolorowych, wysyconych wydruków. Nadruk jest w pełni personalizowany, a więc unikatowy i oryginalny. Sam druk jest niewyczuwalny w dotyku. Nasze koszulki wykonane są z dzianin sportowych, oddychających lub termoaktywnych. Zaletą wykorzystania techniki sublimacji jest bardzo wysoka koncentracja pigmentu, która nadaje pięknych i żywych kolorów. Stwarza to możliwość wydruków w jakości fotograficznej. Drukujemy już od 1 sztuki bez kosztów przygotowania.
 

Projektowanie wzoru:

Jest bardzo proste – do wyboru mamy kilka modeli koszulek, topów, tanków, rushguard-ów oraz bluz. Jeśli chcesz wykonać grafikę samodzielnie zapraszamy do naszego kreatora projekt możemy także wykonać za Ciebie, potrzebujemy jedynie określenia kolorystyki, a także przesłania logotypów, zdjęć, pseudonimów i wszelkich informacji, które mają znaleźć się na koszulce.

Pozostałe usługi, które wykonujemy: sitodruk termotransferowy, flex, flock, laser.
 
 
 
 
 
 
NASZ ADRES
95-200 Pabianice  ul. Sikorskiego 13   woj. Łódzkie
 
KONTAKT
512 382 620
668 344 324