...

Jak przygotować projekt graficzny?

Przygotowanie projektu graficznego do produkcji odzieży sportowej z pełnym nadrukiem sublimacyjnym wymaga przestrzegania kilku ważnych kroków. Oto podstawowe kroki, które należy wykonać:

  1. Wybierz odpowiednie oprogramowanie do projektowania graficznego – Istnieje wiele programów, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Inkscape, które są wykorzystywane do tworzenia projektów graficznych. Wybierz program, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i umiejętnościom.

  2. Wybierz odpowiedni format pliku – Przed przystąpieniem do projektowania upewnij się, że znasz wymagany format pliku, w którym należy przesłać projekt. Zwykle plik powinien być w formacie wektorowym, np. AI, EPS, PDF, co pozwala na skalowanie projektu bez utraty jakości. Akceptujemy również formaty TIF  czy JPG. 

  3. Stwórz projekt z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi – Wykorzystaj narzędzia dostępne w wybranym programie do tworzenia projektu. Upewnij się, że Twoje projekty są zgodne z wymaganiami producenta i mają odpowiedni rozmiar i rozdzielczość.

  4. Użyj odpowiednich kolorów – Przy wyborze kolorów pamiętaj, że nadruk sublimacyjny zawsze będzie wyglądał inaczej niż na ekranie monitora. Upewnij się, że używasz odpowiednich kolorów i uważaj, aby nie korzystać z kolorów, które są zbyt bliskie siebie w palecie kolorów.

  5. Przetestuj swój projekt – Przed wysłaniem projektu do nas, upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś projekt, wyeliminowałeś wszystkie błędy i przetestowałeś jego wygląd na różnych powierzchniach.

  6. Wyślij projekt – Po zakończeniu projektowania, wyślij projekt na nasz adres mailowy lub serwer FTP. Upewnij się, że plik jest zapisany w odpowiednim formacie i że przestrzegasz wymagań drukarni dotyczących rozmiaru, rozdzielczości i innych specyfikacji.

Jeśli nie masz narzędzi bądź czasu by zaprojektować swoją koszulkę, zleć projekt naszej firmie. 

Profesjonalnie przygotujemy projekt do druku wg Twoich wymagań. Każdy projekt przesyłamy na wirtualnym manekinie, który pozwala obejrzeć projekt dokładnie tak, jak będzie wyglądał na osobie. 

Shopping Cart
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.