...

Trochę o nas

Kim Jesteśmy

Jesteśmy Polskim producentem odzieży sportowej z pełnym nadrukiem. Zajmujemy się wykonywaniem usług w zakresie druku metodą sublimacji – drukujemy zarówno na wykrojach, jak i gotowych wyrobach, odzieży reklamowej oraz roboczej. Drukujemy na dzianinach oraz tkaninach z włókien poliestrowych. Ponadto jesteśmy producentem odzieży sportowej i e-sportowej. Ubieramy drużyny i eventy. Wszystkie usługi świadczymy kompleksowo – od przygotowania projektu, wykonania nadruku, poprzez szycie i wykończenie. Klient otrzymuje od nas gotową, zapakowaną koszulkę – obrandowaną własnym lub naszym logotypem. Nadruk jest odporny na pranie, ścieranie oraz blaknięcie. Nie ma żadnych ograniczeń co do nadruku, liczy się tylko Twój pomysł!

Wyróżnia nas jakość

Szyta przez nas odzież sportowa charakteryzują się wysoką jakością pełnokolorowych, wysyconych wydruków. Nadruk jest w pełni personalizowany, a więc unikatowy i oryginalny. Sam druk jest niewyczuwalny w dotyku. Nasze koszulki wykonane są z dzianin sportowych, oddychających lub termoaktywnych. Zaletą wykorzystania techniki sublimacji jest bardzo wysoka koncentracja pigmentu, która nadaje pięknych i żywych kolorów. Stwarza to możliwość wydruków w jakości fotograficznej. Drukujemy już od 1 sztuki bez kosztów przygotowania

Własna marka odzieżowa

Myślisz o wprowadzeniu na Rynek własnej marki odzieżowej? Jeśli masz na to pomysł i potrzebujesz pewnego producenta, który zajmie się Twoją produkcją to dobrze trafiłeś.
Jako firma produkcyjna przeprowadzimy Cię przez proces produkcji bez jej znajomości. Wydrukujemy i uszyjemy Twoje produktu.
Minimum produkcyjne z asortymentu to 50szt, które może być podzielone na różne modele graficzne.

Do dyspozycji macie nasze kroje bądź możemy zrobić indywidualne konstrukcje odzieży, które przesyłamy w formie elektronicznej.

Dostępne metody znaczenia odzieży, które możemy zrobić: sublimacja, folie Flex, flock, folie odblaskowe, Druk bezpośredni DTG, DTF i haft.

Projektowanie wzoru

Jest bardzo proste – do wyboru mamy kilka modeli koszulek, topów, tanków, rushguard-ów legginsów oraz bluz. Jeśli chcesz wykonać grafikę samodzielnie zapraszamy do naszego kreatora projekt możemy także wykonać za Ciebie, potrzebujemy jedynie określenia kolorystyki, a także przesłania logotypów, zdjęć, pseudonimów i wszelkich informacji, które mają znaleźć się na koszulce. Wzory na odzież nanosimy w różnymi technikami w zależności od stopnia skomplikowanie czy wybranego materiału. Nadruki wykonujemy sublimacją, foliami flex flock, bezpośrednio DTG czy DTF.

Obserwuj nas

Wysyłka międzynarodowa

Wysyłamy nasze produkty na cały świat DHL, UPS, DPD również trybem EXPRESS.

Najzwyższa jakość

Produkujemy wyłącznie z dzianin wysokogatunkowych Polskich Producentów,
Posiadamy własną drukarnię i szwalnię.

Rabaty

Przydzielamy na stałe Rabaty dla Agencji Marketingowych i Klubów Sportowych

Bezpieczne płatności

Płatności w naszym sklepie są w pełni bezpieczne.

Shopping Cart
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.